eTalk to kolejne medium, któremu w czwartek, 7 marca, Avril Lavigne udzieliła wywiadu. Rozmowa dotyczyła kwestii poruszanych we wcześniejszych wywiadach na przestrzeni ostatnich miesięcy – pisania płyty, pracy w studiu nagraniowym, znaczenia utworów, współpracy z Lauren Christy i Nicki Minaj czy powrotu na scenę po chorobie.

Jedną z nowości było wspomnienie o zbliżającej się wizycie w Abu Dhabi, gdzie Avril otworzy Igrzyska Olimpiad Specjalnych – pisaliśmy o tym tutaj – oraz promocji w Japonii, którą zaplanowano na koniec marca i początek kwietnia. Piosenkarka zapowiedziała, że podczas promocyjnej wizyty w Japonii pojawi się w tamtejszych programach telewizyjnych oraz zagra akustyczne koncerty. Dodała też, co powtarza od dość dawna, że bliżej końca roku powinna wyruszyć w trasę koncertową. Niestety nie ujawniła żadnych dodatkowych informacji.

Podczas udzielania odpowiedzi na jedno z pytań, z charakterystycznym dla siebie śmiechem, Avril skomentowała internetowe ponaglania za strony fanów. „Bardzo się cieszę, że płyta już się ukazała, choćby dlatego, że wiem, że fani w internecie mówili: kiedy wydajesz nową muzykę?! A jak rok w rok powtarzałam: niedługo! nagrywam! A dwa lata później mówiłam: jestem w studiu!, więc tak, nareszcie jest!”.

Avril wspomniała również, że bardzo ja cieszy, że obecnie tak wielu Kanadyjczyków rządzi światowymi listami przebojów oraz że z optymizmem patrzy w przyszłość i nie może się doczekać tego, co jeszcze przed nią.

Podobne Posty