Oglądaj na żywo ceremonię otwarcia Igrzysk Olimpiad Specjalnych

O godzinie 15:30 rozpocznie się internetowa transmisja ceremonii otwarcia Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych, które odbywają się w Abu Dhabi. Avril Lavigne jest jedną z artystek, które wystąpią podczas tego wydarzenia. Piosenkarka, wspólnie z Luisem Fonsi i grupą tzw. lokalnych gwiazd, wykona premierowo singiel „Right Where I Am Supposed To Be”. Lavigne będzie śpiewała tekst w angielskiej wersji językowej, Luis w języku hiszpańskim, a lokalni artyści po arabsku.

Według niepotwierdzonych informacji Avril zaśpiewa także piosenkę „Fly”, którą w 2015 roku wydano w ramach promocji odbywających się wówczas Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Los Angeles.

Po premierowym wykonaniu live singla „Right Where I Am Supposed To Be” utwór zostanie udostępniony w sieci wraz z teledyskiem. W studyjnej wersji singla, oprócz Avril i Luisa, śpiewa także Ryan Tedder, jeden z autorów piosenki.

Zespół Avril nie bierze udział w koncercie, ale za kilka dni, wspólnie z Ryanem i Avril, zagra prywatny, zamknięty koncert w Abu Dhabi.

Podobne Posty