Nie od dziś wiadomo, że Azja to ulubiony kontynent Avril, a w Japonii czuje się prawie tak, jak w domu. Od ponad dziesięciu lat Azja to drugi na świecie kontynent, który najbardziej upodobał sobie jej muzykę. Piosenkarka nie bywa tam jednak zbyt często, co może dziwić np. dlatego, że mieszkam tam jej młodsza siostra z mężem i synem, ale było jasne, że będzie to obowiązkowy przystanek podczas promocji nowego albumu. Od ponad tygodnia Avril przebywa w Tokio, gdzie pomiędzy obowiązkami zawodowymi – m.in. spotkaniami z prasą, sesjami zdjęciowymi i wizytami w stacjach telewizyjnych, spędza czas z przyjaciółkami i partnerem.

Na jej profilach w mediach społecznościowych regularnie pojawiają się nagrania ze zwiedzania ciekawych miejsc lub po prostu robienia zakupów, ale dzisiaj udostępniono także coś na kształt sesji zdjęciowej. Wszystkie zdjęcia można znaleźć na naszej grupie na Facebooku, a wybrane np. na tym profilu Avril.

Na naszej facebookowej grupie regularnie publikujemy także wszystkie treści, jakiś pojawiają się na Instagramie Avril! Oficjalnie piosenkarka będzie przebywała w Tokio do 4 kwietnia.

Podobne Posty