Znamy szczegóły utworu nagranego na Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Właśnie ujawniono szczegółowe informacje na temat piosenki, jaką dwa tygodnie temu Avril Lavigne nagrała na potrzeby promocji Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych, które 14 marca rozpoczynają się w Abu Dhabi. Okazuje się, że tym razem nie jest to piosenka, w której usłyszymy tylko i wyłącznie Kanadyjkę.

Utwór zatytułowany „Right Where I Am Supposed To Be” to piosenka napisana przez Grega Wellsa, Ryana Teddera i Ninę Woodford, którą wykonują wszystkie gwiazdy otwierające ceremonię. Oprócz Avril w piosence usłyszymy także Luisa Fonsi, Hussaina Al Jassmi, Tamer Hosny, Assala Nasri i Ryana Teddera.

Podczas wydarzenia inaugurującego zmagania Avril przypadnie w udziale zaśpiewanie anglojęzycznej wersji, Luisowi wersji w języku hiszpańskim. Będzie także wersja w języku arabskim śpiewana przez wymienionych wyżej artystów. Ryan Tedder, z powodu innych zobowiązań, nie poleci do Abu Dhabi.

Data premiery piosenki nie została ujawniona, ale wiadomo, że pierwsze wykonanie na żywo nastąpi 14 marca podczas ceremonii otwarcia. Producentem utworu jest Quincy Jones.

Nie wiadomo także, jaka studyjna wersja utworu zostanie udostępniona w sieci. Być może, z uwagi na wydarzenie, będzie to wersja w trzech językach.

Na oficjalnych profilach Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych pojawiła się właśnie oficjalna informacja o istnieniu piosenki wraz z fragmentami pokazującymi pracę na planie zdjęciowych teledysku. Pracę, o której Avril wspominała tutaj.

W opublikowanym materiale Avril wyjaśnia, jak doszło do nagrania piosenki i przyznaje, że jest wielką fanką Ryana i ucieszyła się, gdy zaproponowano jej udział w nagraniu utworu. Fragment śpiewanego przez Lavigne tekstu brzmi:

“Tell me that it’s impossible 
Tell me I need a miracle 
Tell me I’ll never go that far 

Tell me I never stood a chance 
Tell me I need a helping hand 
Tell me and I’ll just go twice as hard 

No one can tell me now 
This ain’t where I belong
I fell a thousand times and I remember every one 
Dare you to knock me down, dare you to come for me
I’ve gone a million miles to find a place for me
And I’m right where I’m supposed to be 

When I think of all the countess nights 
All my prayers they glow the northern lights 
And I’ll fight for every single one 

I’m not gonna beg you for tomorrow 
Some are born to lead and never follow 

No one can tell me now 
This ain’t where I belong
I fell a thousand times and I remember every one 
Dare you to knock me down, dare you to come for me
I’ve gone a million miles to find a place for me
And I’m right where I’m supposed to be”.

W sieci można znaleźć też drugie, według opisu nie dopuszczone do publikacji, nagranie wideo, gdzie Avril życzy powodzenia wszystkim sportowcom i cytuje tytuł utworu.

Podobne Posty