Bardzo wiele plotkowało się na temat teledysku do singla „Dumb Blonde” chwilę po premierze utworu. Od tamtej pory minęły już dwa miesiące, a teledysk wciąż się nie ukazał. W jednym z wywiadów udzielonych jeszcze przed niemalże miesięczną wizytą promocyjną w Japonii, Avril wspomniała, że chciałaby, aby taki klip powstał i ma nadzieję, że stanie się to niebawem.

Dzisiaj, za pośrednictwem profilu na Instagramie, dała znać, że nowy teledysk jest na horyzoncie! Piosenkarka opublikowała zdjęcie w koszulce z okładką „Dumb Blonde”, wykonane podczas wizyty w Tokio, a w komentarzu odpowiedziała fanom, że nowy klip się ukaże! Niestety nie sprecyzowała kiedy ani do jakiego utworu, choć to raczej oczywiste, że pytanie dotyczyło „Dumb Blonde”.

Możliwe, że teledysk będzie przypominał ten, który w 2015 roku zrealizowano do singla „Give You What You Like”. Jak informowaliśmy tutaj, piosenka „Dumb Blonde” zostanie wykorzystana w kinowym filmie „The Hustle”. Nie wykluczone, że powstanie teledysk, który będzie jednocześnie promował singiel Avril i film.

Głos w sprawie klipu, a raczej komentarz pod opublikowanym przez Avril zdjęciem, zostawiła reżyserka, Hannah Lux Davis. O jej współpracy z Avril plotkowano jeszcze przed premierą teledysku do singla „Head Above Water”, w lipcu 2018

AKTUALIZACJA: Za pośrednictwem profilu na Instagramie, publikując okładkę singla z prośbą o słuchanie go w serwisach stremingowych, Avril potwierdziła, że niebawem odbędzie się premiera teledysku!

Prace nad klipem rozpoczną się najprawdopodobniej 16 kwietnia. Taką datę podała Hannah informując, że poszukuje punkowej perkusistki do teledysku – tutaj można zobaczyć jej wiadomość.

Podobne Posty