„Jesteś najbardziej przekochaną osobą, jaką spotkałem w życiu”

Na początku mijającego tygodnia Avril Lavigne wróciła do Los Angeles po prawie miesiącu spędzonym poza domem. Najwięcej czasu piosenkarka spędziła w Japonii, a dokładnie w Tokio, gdzie promowała nową studyjną płytę. Jednym z etapów promocji był występ w programie Music Station, a za kulisami pojawił się fan Avril, Danny, który wygrał wycieczkę do Tokio wspierając The Avril Lavigne Foundation (tutaj szczegóły).

I choć do ich spotkania doszło jeszcze w marcu (tutaj można zobaczyć występ Avril z Music Station), do sieci cały czas trafiają ich wspólne zdjęcia oraz wspomnienia z tego spotkania. Minionej nocy na profil The Avril Lavigne Foundation trafiła seria zdjęć Avril i Danny’ego.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez The Avril Lavigne Foundation (@theavrillavignefoundation)


„Jestem bardzo wdzięczny za taką wyjątkową możliwość, jaką dałaś mi Avril. Jesteś najbardziej przekochaną osobą, jaką spotkałem w życiu,” napisał Danny dziękując Avril za wspólnie spędzony czas oraz zorganizowanie kilkudniowego pobytu w Tokio. „Doceniam, że poświęciłaś swój czas, żeby zrobić sobie ze mną kilka snapów i posłuchać opowieści przypadkowego fana z Chicago, który uwielbia Cię odkąd skończył 11 lat. Ty i Twoja ekipa zadbaliście o mnie i poczułem się jak w rodzinie,” dodał dziękując jeszcze poszczególnym członkom ekipy i pisząc, że genialnie bawi się w Tokio.

Podobne Posty