Telewizyjny występ z Dumb Blonde przełożony? [AKTUALIZACJA]

Jak informowaliśmy tutaj, na poniedziałek oficjalnie zapowiedziano występ Avril Lavigne w programie The Late Late Show with James Corden. Piosenkarka miała wykonać, po raz pierwszy, w telewizji singiel „Dumb Blonde”. Od dwóch dni publikowała w sieci zdjęcia z prób, po czym kilka godzin po wczorajszej z jej profili zniknęła informacja o występie!

Avril opublikowała natomiast tweet, w którym napisała, że „czasami trzeba chwycić byka za rogi”. Jak odnieść to do zaistniałej sytuacji? Na razie dość trudno, ale według informacji niektórych serwisów prasowych Avril wystąpi w The Late Late Show dzień później, 30 kwietnia.

Na oficjalnej stronie internetowej programu (jeszcze?) nie potwierdzono tych doniesień. Zdążyli się już jednak zdenerwować fani Avril, którzy uważają, że opóźnianie występu, w obliczu zbliżającej się gali rozdania nagród Billboard (zaplanowana na 2 maja) tylko pogorszy sytuację i utrudni „Dumb Blonde” zaistnienie w świadomości Amerykanów.

AKTUALIZACJA: Oficjalna strona internetowa programu została zaktualizowana o informacje na temat gości, którzy odwiedzą show w tym tygodniu. Avril została wymieniona jako muzyczny gość poniedziałkowego odcinka. Jeśli jej management w żaden sposób nie skomentuje spekulacji, o tym czy Avril rzeczywiście wystąpi czy nie dowiemy się w noc z poniedziałku na wtorek.

AKTUALIZACJA 2: Występ został oficjalnie potwierdzony! Pojawiły się jednak spekulacje, że Avril wykona „Head Above Water”, nie „Dumb Blonde”. Wynikają one z tego, że w opisie zdjęcia nie pojawiło się słowo o tytule piosenki.


Podobne Posty