Billie Eilish: rozpłakałam się, gdy przeczytałam wiadomość od Avril

Billie Eilish jest bez sprzecznie jedną z najciekawszych i najbardziej utytułowanych debiutów tego roku. Mówi się o niej dużo, mówią o niej także weterani sceny muzycznej. Wielu jej sukces przypomniał Avril Lavigne, która także zaczynała w bardzo młodym wieku. W dniu premiery debiutanckiego albumu Billie, Avril oficjalnie pogratulowała jej w mediach społecznościowych. Okazuje się, że nie był to jedyny sygnał, który Billie otrzymała od Avril.

Lavigne napisała do Eilish wiadomość prywatną, w której także pogratulowała jej debiutanckiego albumu, ale przede wszystkim zaprosiła na spotkanie. W artykule zamieszczonym przez magazyn Billboard czytamy, że Kanadyjka zaproponowała młodszej koleżance spotkanie i wsparcie, gdyby ta chciała poradzić się w tematach zawodowych.

„Avril przypomniała Billie, że również zaczynała w tym biznesie w bardzo młodym wieku i służy radą, jeśli Billie będzie takiej potrzebować”. Reakcją Billie, poza znanymi nam już postami w mediach społecznościowych, był płacz – z radości, niedowierzania i wdzięczności. Ciekawe, czy dojdzie do tego spotkania i czy zobaczymy wspólne zdjęcie dwóch artystek.

Podobne Posty