O klipie do Dumb Blonde i kolejnych singlach

Pojawienie się Avril Lavigne na czerwonym dywanie podczas kinowej premiery filmu „The Hustle” było dobrą okazją dla dziennikarzy do zadania jej pytań na tematy, które interesują także nas, fanów. Dziennikarz ET zapytał Avril o to, o co fani pytają od tygodni – co z teledyskiem do „Dumb Blonde” i czy w ogóle powstał. Jak informowaliśmy, Avril najpierw zapowiedziała klip, a później w enigmatycznej wiadomości poinformowała, że się on nie ukaże.

Odnosząc się do postów na temat przygotowań do kręcenia klipu Avril stanowczo odpowiedziała: na ten moment nie ma żadnego teledysku. Jej odpowiedź momentalnie wywołała wśród fanów lawinę pytań o to, czy teledysk powstał a jego premierę zablokowano czy może w ogóle nie doszło do jego nakręcenia. Ta ostatnia wersja wydaje się jednak niemożliwa, bowiem w sieci pojawiły się co najmniej dwa posty sugerujące, że prace zaczęły się 16 kwietnia. Najpierw reżyserka Hannah Lux szukała na ten dzień punkowej perkusistki, a później, właśnie 16 kwietnia, Avril zamieściła na Instagramie wideo sugerujące, że teledysk powstaje.

„Obecnie staram się wybrać kolejny singiel, single. Pierwszym singlem było 'Head Above Water’, teraz jestem bardzo nakręcona na utwór 'I Fell In Love with the Devil’,” powiedziała Avril dodając, że rozmyślają nad wyborem wakacyjnych singli i nakręceniem teledysków do kilku utworów. „Po 'Dumb Blonde’ skupiam się na 'I Fell In Love with the Devil'”, zakończyła sugerując, że jest to czwarty singiel z albumu. Wywiad można obejrzeć poniżej:

Podobne Posty