Trasa koncertowa rozpocznie się pod koniec września?

Avril Lavigne wyruszająca w trasę koncertową to marzenie przede wszystkim tych fanów, których ominęła trasa koncertowa promująca wydany w 2013 roku album „Avril Lavigne”. Podczas gdy nadzieje znów zdążyły już trochę opaść, m.in. dlatego, że z profilu Avril na Instagramie zniknął post, w którym informowała, że rozmawia z członkami swojego zespołu o koncertach, w sieci pojawiła się informacja o wrześniowym koncercie!

Pierwotnie komunikat został podczepiony do oficjalnego profilu Avril na Spotify, jednak szybko zniknął, tak naprawdę po tym, jak zaczął być powielany przez fanów Lavigne dopytujących o szczegóły. Z udostępnionych w sieci informacji wynika, że 28 września Avril Lavigne zagra koncert w Fox Theatre w Detroit, MI w Stanach Zjednoczonych. Koncert ma być częścią trasy koncertowej „Head Above Water Tour”. Przedsprzedaż biletów ma ruszyć 26 czerwca – łącznie będą trzy przedsprzedaże, m.in. dla użytkowników Spotify.

W roli supportu, przynajmniej podczas koncertów w Stanach Zjednoczonych, ma wystąpić zespół We the Kings, którego wokalistą jest Travis Clark, współautor tytułowego singla z nowej płyty.

Prawdziwość tych informacji nie została potwierdzona przez management Avril, ale jeśli są prawdziwe, potwierdzenie powinno pojawić się dosłownie na dniach.

Ostatni duży koncert w Detroit Lavigne zagrała w 2008 roku w ramach światowej trasy koncertowej „The Best Damn Tour”.

Podobne Posty