Zgodnie z zapowiedziami, w noc z niedzieli na poniedziałek Avril Lavigne pojawiła się na ceremonii rozdania nagród radia Disney, jednej z dwóch dużych rozgłośni radiowych w Stanach Zjednoczonych, która emituje utwór z jej nowej studyjnej płyty. Jeszcze za kulisami wydarzenia, podczas wywiadu, Avril zdradziła, że przygotowała medley czterech utworów oraz że podczas ceremonii otrzyma statuetkę.

„Ta statuetka wiele dla mnie znaczy. Cieszę się, że inspiruję i chcę robić to nadal,” powiedziała komentując przyznanie jej statuetki sHero Award. To nagroda przyznawana artystom, którzy działają charytatywnie, jednak w przypadku Avril podkreślano, że jest to wyróżnienie za inspirowanie dziewczynek i kobiet do bycia sobą, wierzenia w siebie, swoje możliwości i do spełniania marzeń. To pierwsze tego typu wyróżnienie w dorobku Kanadyjki. Rozmowę z czerwonego dywanu, z naprawdę entuzjastyczną Avril, można obejrzeć tutaj:

Podczas wydarzenia Avril zaśpiewa swoje dwa przeboje, „Complicated” i „Sk8er Boi” oraz dwa utwory z nowego albumu, tytułowe „Head Above Water” i „Dumb Blonde”. Ten ostatni doskonale radzi sobie na liście przebojów radia Disney.

Zdjęcia z rozdania nagród można znaleźć m.in. tutaj, tu, tu oraz tu (bez tagów).

Podobne Posty