Dziękujemy za VIII Zlot Fanów Avril Lavigne!

Przez kilka ostatnich lat obiecywaliśmy, że kolejne spotkanie fanów Avril Lavigne zorganizujemy po premierze jej nowej płyty, a na lokalizację wybierzemy Warszawę. Dotrzymaliśmy słowa! 21 lipca spotkaliśmy się w warszawskim Parku Ujazdowskim, przy Pergoli nad stawem. Było to ósme organizowane przez nas spotkanie fanów Avril, a w tym roku mija dziesięć lat od pierwszego w historii tego typu spotkania.

Bardzo wiele się przez te dziesięć lat zmieniło, nasze spotkania stały się bardziej kameralne, ale nadal są świetną okazją do spotkania się z osobami, które poznaliśmy dekadę temu i poznania nowych osób. Dziękujemy wszystkim, którzy w niedzielę zjawili się w Warszawie. Miło było Was poznać, spędzić wspólnie popołudnie, porozmawiać o Avril i porywalizować w konkursach z naprawdę cennymi nagrodami.

Spotkanie rozpoczęliśmy o godzinie 16:00. Po wpisie do Księgi Pamiątkowej, która pamięta pierwszy Zlot w Poznaniu z 2009 roku przeszliśmy do głównego punktu spotkania, a więc konkursów. Uczestnicy spotkania mieli szansę przekonać się, że Konkurs Wiedzy o Avril to nadal najtrudniejszy ze zlotowych konkursów – nie zmienia się to od lat, sprawdzić się w konkursie Chronologii Wydarzeń z życia zawodowego i prywatnego Avril oraz przekonać się, jak dobrze znają teksty utworów Avril. Łatwo nie było, ale śmiechu nie brakowało! Do zwycięzców konkursów powędrowały nagrody, które pokazywaliśmy tutaj. Tutaj natomiast znajduje się obszerna galeria zdjęć ze spotkania!

W trakcie spotkania, a także już po nim, zbieraliśmy pieniądze, które pomogą nam opłacić działalność strony na kolejny rok. Dziękujemy Magdzie, Darii, Wiktorii, Asi, Thomsonowi, Kacprowi, Mateuszowi, Marcinowi i Sebastianowi za wsparcie podczas Zlotu oraz Weronice, Monice, Marcie, Kasi, Mateuszowi, Tomkowi i Adamowi, którzy wsparli nas po Zlocie kupując bransoletki „Avril Lavigne – Little Black Star”, zdjęcia i kartki z wizerunkiem Avril. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni!

Tradycyjnie więc, jak od początku istnienia naszych spotkań, trzymamy kciuki, aby nasze przyszłoroczne spotkanie odbyło się już bezpośrednio przed koncertem Avril! Kiedyś musi się udać, prawda?

Do zobaczenia!

Tymczasem chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w ankiecie dotyczącej albumu „Head Above Water”. Pytamy o to, co sądzicie o płycie, które utwory lubicie najbardziej, które najmniej oraz jak Wasze zdanie na temat płyty zmieniło się na przestrzeni sześciu miesięcy od premiery. Ankieta jest dostępna tutaj, składa się z zaledwie kilku pytań. Wyniki przedstawimy w specjalnym poście, w sierpniu.

Podobne Posty