Już jest! Obejrzyj teledysk do nowego singla!

Avril Lavigne zaprezentowała teledysk do czwartego singla z albumu „Head Above Water”. Reżyserią klipu do piosenki „I Fell In Love with the Devil” zajął się Elliott Lester, który odpowiada także za klip do tytułowego singla z płyty. U boku Avril występuje Zane Carney, gitarzysta i współkompozytor m.in. piosenki „Crush”.

W wiadomości zamieszczonej po premierze utworu Avril podziękowała wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji klipu. Obok podziękowań dla Gabriela Panduro czy Lauren Bates pojawiły się także podziękowania za wsparcie, które piosenkarce okazał Phillip Sarofim, jej partner oraz wytwórnia płytowa, BMG US. Piosenkarka opublikowała także wiadomość, w której wyjaśniła, o czym opowiada utwór i dlaczego jest dla niej ważny:

Napisałam I Fell In Love with the Devil jako przypomnienie dla samej siebie, że jedni z najmroczniejszych ludzi na tym świecie mogą być przebrani za anioły. Ta piosenka będzie mi przypominała o mojej sile oraz o tym, na co zasługuję jako kobieta. Czasami niełatwo jest odejść. Jednak jestem zmęczona bólem i zlamanym sercem, wiem też na co zasługuję.

Proszę, potraktuj moją piosenkę jako formę przypomnienia, żeby demony innej osoby nie odebrały Ci pewności siebie. Przerywam ten cholerny krąg, pogrzebuję wszystkie toksyczne relacje oraz krzywdy, jakie ludzie wyrządzili mi w przeszłości, wyrządzają TERAZ i będą w przyszłości…

Pogrzebię ciągły ból serca i traumę, zamknę trumnę i nie będę oglądała się w przeszłość.

RIP

Avril

Podobne Posty