Wczoraj oficjalnie poinformowano, że Avril Lavigne została Special Olympics Global Ambassador, a więc międzynarodową ambasadorką Olimpiad Specjalnych, z którymi The Avril Lavigne Foundation współpracuje od kilku lat. W marcu piosenkarka m.in. z Luisem Fonsi i Ryanem Tedderem nagrała piosenkę „Right Where I Am Supposed To Be”, hymn Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych, które w marcu odbywały się w Abu Dhabi.

W dzień ogłoszenia, że Kanadyjka została Ambasadorką Olimpiad Specjalnych na oficjalnej stronie internetowej jej fundacji pojawił się szereg materiałów wideo zarejestrowanych w czasie jej marcowej wizyty w Abu Dhabi. Jest to obszerna wideo relacja z jej całego pobytu, pokazująca to, co do tej pory można było zobaczyć na zdjęciach, w relacjach naocznych świadków czy na profilu Avril na Instagramie.

W przygotowanych przez Roba Dipple materiałach można zobaczyć m.in., jak Avril i Ryan Cabrera przygotowują się do premierowego wykonania singla, moment spotkania piosenkarki z Luisem Fonsi, który wyjaśnił jej, jak się ma zachowywać na scenie (Lavigne nie była na próbie generalnej). Pojawia się tam także materiał z zamkniętego występu dla lekarzy opiekujących się sportowcami, który miał miejsce 16 marca (pisaliśmy o nim tutaj), czy kulisy wywiadu dla CNN oraz Avril poznająca lokalną kulturę i historię.

Wszystkie nagrania są dostępne tutaj.

Podobne Posty