Ryan Cabrera: Avril jest bardzo nieśmiała, ale ma wielkie serce

Ryan Cabrera to jeden z współtwórców singla „Tell Me It’s Over”, prywatnie przyjaciel Avril, z którym według plotek piosenkarka mieszkała po powrocie do Stanów Zjednoczonym i z którym komponowała utwory na szósty studyjny album. Muzyk spotkał się niedawno z dziennikarką Too Fab i został zapytany m.in. o współpracę z Avril.

„Avril jest bardzo nieśmiała, naprawdę bardzo nieśmiała, ale gdy już się do niej zbliżysz, to najbardziej kochana osoba, ma wielkie serce”, powiedział. „To jedna z najbardziej utalentowanych artystek jakie znam. Wchodzimy do studia, nagrywamy za pierwszym razem. Fantastycznie jest się też wymieniać pomysłami. Ja uwielbiam jej muzykę i szanuję ją jako artystkę, ona uwielbia moją muzykę i szanuje mnie, więc świetnie jest zachowywać taki balans w wymienianiu się pomysłami,” dodał wcześniej mówiąc, że bycie artystą, który zaczyna widzieć, że jakaś kompozycja niekoniecznie będzie dobra dla niego, ale może spodobać się innemu artyście to nowy poziom bycia twórcą.

„Avril potrafi też być bardzo bezpośrednia. Jeśli coś się jej nie spodoba, powie o tym. W naszym zawodzie to ważne, żeby mówić szczerze, co się sądzi o jakiejś piosence. Niestety wiele osób udaje, że podoba im się to, co słyszą. Avril wie, że ja powiem jej prawdę i ja wiem, że ona zrobi to samo. Myślę, że to dlatego nasza współpraca tak dobrze się układa, jesteśmy wobec siebie szczerzy.”

Podobne Posty