Pod koniec czerwca wieloletni basista koncertowego zespołu Avril, Al Berry poinformował, że opuszcza szeregi teamu Lavigne. W oficjalnej informacji napisał, że chce skupić się na nowych projektach. Okazuje się, że nie będzie on jedynym starym muzykiem, którego nie zobaczymy podczas jesiennej, amerykańskiej części trasy koncertowej Head Above Water Tour.

Rodney Howard, perkusista od lat związany z zespołem Avril, będący w nim od czasu promocji płyty „The Best Damn Thing” także nie będzie koncertował z Kanadyjką! Na razie nie wiadomo, czy nie będzie obecny na całej trasie czy tylko na wybranych koncertach, ale informacje o zmianie na stanowisku bębniarza podał ten, który niedawno zastapił Howarda podczas występu na rozdaniu nagród radia Disney.

Chris Reeve, bo o nim mowa, zamieścił w sieci informację, że zasiądzie za perkusją podczas trasy Head Above Water Tour po Ameryce w roli zastępcy. Będzie drugim nowym muzykiem w koncertowym zespole Avril. Kilka dni temu, o czym pisaliśmy tutaj, do zespołu dołączył basista Matt Reilly. Muzyk zdążył już zadomowić się w nowej ekipie i wytatuował sobie gwiazdkę Let Go na nadgarstku – zdjęcie powyżej.

Amerykańska część Head Above Water Tour startuje już za miesiąc. Bilety na kilka koncertów są już wyprzedane.

AKTUALIZACJA: Za pośrednictwem mediów społecznościowych Rodney Howard poinformował, że nie zagra na perkusji podczas amerykańskiej części Head Above Water Tour. Perkusista wyjaśnił, że jest to związane z innymi zobowiązaniami zawodowymi, których się podjął i z których nie może zrezygnować.

Dodał także, że Avril przyjęła tę wiadomość ze zrozumieniem udowadniając, że jest „fantastyczną przyjaciółką i świetną szefową” oraz poinformowała go, że traktuje jego nieobecność, jako „urlop” i czeka aż wróci na kolejną część trasy. Tym samym ponownie pojawiło się swego rodzaju zapewnienie, że amerykańska część trasy nie będzie pierwszą i jedyną.

Podobne Posty