Na chwilę przed rozpoczęciem Head Above Water Tour, na jednej z ostatnich prób pojawiła się Billie Eilish. Jednej z najpopularniejszych obecnie młodych wokalistek towarzyszyła rodzina, a efektem wizyty było zdjęcie opublikowane przez Avril w mediach społecznościowych. Na fotografii piosenkarki pozują wspólnie, stojąc przed mikrofonami, co w sekundy po publikacji wywołało domysły, że to próba do wspólnego występu.

Jak przyznaje Eilish, nie do końca przemyślano miejsce, w którym zrobiono to zdjęcie. „Avril zapytała, czy chcę mieć z nią zdjęcie, na scenie akurat stały dwa mikrofony i zrobiłyśmy to zdjęcie, ale nie przemyślałam tego. Gdy Avril je opublikowała pojawiły się pytania, czy razem wystąpimy. Nie, nie wystąpimy”. W planach nie ma także współpracy nad wspólną piosenką.

„Nie współpracujemy. Jeśli Avril będzie chciała, świetnie! Jeśli nie, nie będzie mi przykro,” powiedziała Billie w rozmowie z ET Canada. „Zaprosiła mnie na próbę, jedzie trasę po raz pierwszy od 5 lat. Gdy tam przyszłam, płakałam. To jest niesamowite.”

Podobne Posty