Czwarty przystanek na trasie Head Above Water Tour po Stanach Zjednoczonych oznaczał koncert w Greek Theater w Los Angeles. Był to największy koncert tej części trasy, odbywał się pod gołym niebem i oprócz fanów Avril zgromadził także gwiazdy, przyjaciół w artystki. Pojawił się m.in. Phillip Sarofim, partner Avril oraz jej były mąż Deryck, z ciężarną żoną.

Według pierwszych informacji, bo koncert zakończył się zaledwie godzinę temu, w setliście pojawiła się kolejna zmiana. Koncert rozpoczął się od wykonania singla „Head Above Water” z udziałem sekstetu smyczkowego, który towarzyszył Avril także w trakcie „My Happy Ending” i granych na bis „I Fell In Love With The Devil” i „I’m With You”.

Później piosenkarka zagrała swoje największe przeboje, pomijając jednak utwór „It Was In Me” oraz “Dumb Blonde”, ale wykonując cover Weezer i „Breakaway”. Pełną, potwierdzoną setlistę publikujemy poniżej.

Intro + Head Above Water
My Happy Ending
Here’s to Never Growing Up
What The Hell
Complicated
Breakaway
Keep Holding On
Don’t Tell Me
When You’re Gone
Hello Kitty (instrumental)
Girlfriend
He Wasn’t
Beverly Hills (Weezer cover)
Sk8er Boi

Bis:
Outro + I Fell In Love with the Devil
I’m with You

Już dostępne są pierwsze, profesjonalne zdjęcia z koncertu. Po raz pierwszy na tej trasie wykonane pod sceną! Więcej można obejrzeć tutaj.

Fani obecni na koncercie przyznają, że chociaż koncert został skrócony o dwa utwory, nie odczuli oni zmiany, a Avril zagrała lepszy koncert niż ten w Seattle, otwierający trasę. Piosenkarka czuje się pewniej na scenie i chętniej nawiązuje kontakt z fanami.

Podobne Posty