Jak informowaliśmy tutaj, kilka dni temu w sieci pojawiły się dwie informacje o europejskich koncertach Avril Lavigne zaplanowanych na wiosnę 2020 roku, będących częścią Head Above Water Tour. Zgodnie z nimi, przekazanymi przez francuskie i niemieckie media branżowe, wczoraj mieliśmy poznać pełną listę koncertów oraz oficjalne informacje o rozpoczęciu sprzedaży biletów. Ogłoszenia jednak nie było, ale nie oznacza to, że marcowe koncerty w Paryżu i Kolonii to nieprawda.

Jak poinformował serwis Köln Ticket komunikat przełożono na przyszły tydzień, a bilety trafią do sprzedaży w październiku. Daty wszystkich koncertów zaplanowanych w Europie mamy poznać w poniedziałek, 30 września. Bilety mają trafić do sprzedaży 4 października o godzinie 9:00 lub 10:00, w zależności od kraju.

Tych informacji nie potwierdza management Avril, jednak do tej pory nie potwierdził on jej koncertu na festiwalu Live In The Vineyard, który jest szeroko reklamowany w amerykańskich mediach. Przypominamy, że informacja o trasie Head Above Water Tour planowanej w Ameryce także pojawiła się w sieci przed jej oficjalnym ogłoszeniem.

Do tej pory podano do wiadomości publicznej daty dwóch koncertów – 26 marca 2020 roku Avril zagra koncert w l’Olympia w Paryżu, we Francji a 29 marca 2020 w Palladium w Kolonii, w Niemczech. Bilety mają być podzielone na trzy kategorie cenowe: 56.00 €, 51.00 € i 48.00 €. 

Na liście koncertów nie powinno zabraknąć także Wielkiej Brytanii, Włoch, Holandii, Belgii i Rosji. Być może pojawi się także Austria, gdzie singiel „Head Above Water” i sama płyta cieszyły się dużą popularnością.

Podobne Posty