Ticketmaster informuje o kolejnym europejskim koncercie! [aktualizacja]

W oczekiwaniu na oficjalną zapowiedź europejskiej trasy koncertowej Avril Lavigne, którą jak informowaliśmy tutaj przesunięto na poniedziałek, 30 września, do sieci trafiła informacja o kolejnym koncercie w Europie! Według informacji Ticketmaster, jednego z największych serwisów sprzedających bilety na koncerty, 19 marca 2020 roku Lavigne zagra w Offenbach am Main, w Niemczech. Koncert ma się odbyć w Stadthalle mogącym pomieścić 3 tysiące osób. Według Ticketmaster bilety na ten koncert trafią do sprzedaży 3 października o godzinie 9:00 i będą kosztować 56,60 €.

Będzie to pierwszy w karierze Lavigne koncert w tym mieście, ale co ważniejsze, jest to oznaka, że być może w samych Niemczech odbędzie się jeszcze więcej koncertów. Ostatni raz piosenkarka zagrała u naszych sąsiadów więcej niż raz w 2008 roku, podczas światowej trasy koncertowej The Best Damn Tour.

Wcześniej podano do wiadomości publicznej informacje o datach dwóch koncertów – 26 marca 2020 roku Avril zagra koncert w l’Olympia w Paryżuwe Francji 29 marca 2020 w Palladium w Kolonii, w Niemczech. Bilety mają być podzielone na trzy kategorie cenowe, we Francji w cenach: 56.00 €, 51.00 € i 48.00 €. 

AKTUALIZACJA: Wiele wskazuje na to, że Head Above Water Tour dotrze także do Szwajcarii! Tamtejszy oddział Eventim, Ticketcorner złożył Avril życzenia urodzinowe i zachęcił do zapisania się do newslettera, aby nie przegapić informacji o jej koncertach. I choć wiadomo, że składanie życzeń to po prostu miły gest, trudno nie doszukać się w nim aluzji. Zwłaszcza, gdy nie ma się w zwyczaju publikowania tego typu treści.

Podobne Posty