Za kilka dni Avril Lavigne zagra koncert w Toyota Oakdale w Wallingford. Promując koncert piosenkarka udzieliła wywiadu The Bristol Observer, w którym opowiedziała o nowym albumie, kompromisach z wytwórnią płytową, trasie koncertowej Head Above Water Tour i jej europejskiej części. To pierwszy wywiad, w którym Lavigne otwarcie przyznaje, że zagra koncerty w Europie i zarazem pierwszy, w którym zdradza, że koncerty w Europie będą drugą częścią trasy. To pozwala rozwiać plotki, że jeszcze przed marcową wizytą na Starym Kontynencie Avril zagra trasę po Azji.

„Cieszę się na koncerty w Europie,” powiedziała Avril. „Trasa przebiega wspaniale, wspaniale jest znów spotkać się z fanami, zwłaszcza gdy krzyczą teksty każdej z piosenek.” Informacje o europejskiej trasie pojawiły się już kilkanaście dni temu, kiedy lokalne, francuskie media poinformowały o koncercie w Paryżu. Od tamtej pory już dwukrotnie zmieniano datę oficjalnego ogłoszenia informacji o tej trasie. Powód nie jest znany, ale wiadomo, że koncerty się odbędą a Lavigne napewno zagra we Francji i w Niemczech. Więcej na ich temat można przeczytać tu.

„Jestem dumna z wszystkiego, co wydałam, ale w pewnym momencie zdałam sobie sprawę, że bycie muzykiem to zawód i czasami trzeba iść na kompromisy,” powiedziała piosenkarka dodając, że zawsze walczyła o każdy utwór, w który wierzyła, a pracując nad „Head Above Water” miała wolność, którą docenia. „Nie chciałam wciąż nagrywać tej samej muzyki. W wytwórni wierzyli we mnie i mówili, żebym wydała album, który czuję, że powinnam wydać”.

Podobne Posty