W niedzielę Avril Lavigne zagrała jedyny kanadyjski koncert na trasie Head Above Water Tour. Kanadyjka wystąpiła w dawnym Sony Centre for Performing Arts, a na widowni oprócz fanów zasiedli także jej znajomi i rodzina. Koncert oglądał m.in. jej tata, John, mama Judy, mama Derycka Whibleya oraz muzyk 5 Seconds of Summer, Michael Clifford. Choć setlista cały czas się nie zmienia, od kilku koncertów Avril wykonuje singiel „Tell Me It’s Over”, który zastąpił utwór „Warrior”, w Toronto było wyjątkowo.

W trakcie koncertu na scenie pojawił się kuzyn Avril, Bernie, z dziewczyną, który przed piosenkarką, jej zespołem i kilku tysięcznym tłumem fanów oświadczył się dziewczynie. „Witaj w rodzinie!”, powiedziała Avril gratulując parze. Także Clifford pojawił się na scenie, grając wspólnie z Avril przebój „Sk8er Boi”.

Intro + Head Above Water
My Happy Ending
Here’s to Never Growing Up
Complicated
Tell Me It’s Over
Breakaway
Keep Holding On
When You’re Gone
Hello Kitty (instrumental)
Girlfriend
Dumb Blonde
He Wasn’t
Sk8er Boi

Bis:
Outro + I Fell In Love with the Devil
I’m with You

https://www.instagram.com/p/B3Tiya1BcsV/?igshid=cc3mtcaddrww

Po koncercie cierpliwi mieli możliwości spotkania się z Avril, zdobycia autografów i pamiątkowych zdjęć. Był to też pierwszy koncert od dawna, w trakcie którego Avril pokazała się w zmienionym stroju – czarnym t-shircie z czarnym tiulem.

https://www.instagram.com/p/B3TgE1Vh48S/?igshid=1vt62cvonp8fk
https://www.instagram.com/p/B3TUMHMBr1t/?igshid=1tfa7t9b221j

Podobne Posty