Koncert w Szwajcarii przełożony! Nowa data i nowe miejsce!

Dobra i zła wiadomość dla tych z Was, którzy planowali zobaczyć Avril Lavigne w Zurychu. Dobra wiadomość jest taka, że piosenkarka zagra większy koncert, na który bilety trafią do sprzedaży jutro o godzinie 9:00. Koncert odbędzie się w mogącym pomieścić 5 000 osób Samsung Hall, a nie przeznaczonym dla 1600 osób Volkshaus.

Zła wiadomość jest jednak taka, że koncert przesunięto o 10 dni! Avril zagra w Szwajcarii 13 marca, a nie 23 marca, jak planowano pierwotnie. Tym samym będzie to, na ten moment, koncert inaugurujący Head Above Water Tour w Europie. Bilety zakupione na koncert 23 marca zachowują ważności, ale można je też zwrócić do 25 listopada. Pierwsza lokalizacja szwajcarskiego koncertu była najmniejszym obiektem, w jakim miał odbyć się europejski koncert.

Jak widać trasa, choć oficjalnie ogłoszona już ponad tydzień temu, jest nadal bardzo ruchoma i do jej rozpoczęcia wiele może się jeszcze zmienić. Pełną listę koncertów, obiektów w jakich się odbędą oraz aktualnych dat znajdziecie tutaj.

Podobne Posty