Jak informowaliśmy tutaj, do biletów zakupionych na każdy z koncertów europejskiej części światowej trasy koncertowej Head Above Water Tour można dokupić tzw. pakiet VIP. Jego zawartość nieco różni się w zależności od koncertu – o ile gadżety są częścią każdego zestawu, o tyle możliwość wcześniejszego wejścia do obiektu, w jakim będzie odbywać się koncert nie znajduje się w każdym pakiecie.

Kosztujący ponad 120 euro pakiet cieszył się największą popularnością wśród uczestników włoskiego koncertu i wszystkie kilkadziesiąt dostępnych pakietów na koncert zaplanowany na 16 marca wyprzedało się w mgnieniu oka. Ze względu na bardzo duże zainteresowane koncertem, już w dzień startu ogólnej sprzedaży biletów, a więc tydzień temu, koncert przeniesiono z Fabrique do Lorenzini District. Wczoraj ogłoszono, że Avril zagra w tym miejscu dwukrotnie, dzień po dniu.

Teraz firma odpowiedzialna za sprzedaż pakietów VIP poinformowała, że istnieje ryzyko, że w Mediolanie (na koncercie 15 i 16 marca) nie uda się zrealizować tzw. early entry, czyli pozwolić fanom, którzy kupili pakiety VIP wejść wcześniej na teren koncertu.

„To kwestia logistyczna, która ze względu na zmianę obiektu, w jakim odbędzie się koncert na razie pozostaje nierozwiązana,” czytamy w odpowiedzi firmy. „Jeśli nie uda się tego zorganizować kupujący zostaną powiadomieni i będą mogli ubiegać się o zwrot pieniędzy.”

W skład pakietu VIP wchodzi plakat z autografem Avril, zestaw gadżetów (czapka, torba, breloczek, naklejki) oraz pamiątkowy bilet, a także pierwszeństwo wejścia do obiektu, w którym będzie odbywał się koncert. Ten ostatni przywilej nie dotyczy koncertów w Amsterdamie, Wiedniu, Brukseli i Londynie, oraz być może Mediolanie. Cena jednego pakietu, bez względu na zawartość, to 121,94 euro, a całość będzie można odebrać przed koncertem. Szczegóły są dostępne tutaj.

Podobne Posty