Szalony pomysł czy wyśmienita okazja, żeby dać Avril znać, że powinna zmienić setlistę Head Above Water Tour i pokusić się o wykonywanie większej liczby nowy utwór? Piosenkarka właśnie poinformowała, że wpadła na szalony pomysł. Podzieliła się z fanami swoim numerem telefonu i poprosiła o wiadomości, w których napiszemy jej, co sądzimy o koncertach i nowej płycie.

„Bądźmy w kontakcie,” poprosiła. Wiadomości można wysyłać pod numer +1(310) 740-8577. Przed laty, po pierwszej serii koncertów The Black Star Tour, dzięki wiadomościom fanów na Twitterze Avril dodała do setlisty kilka nowych utworów. Być może teraz wiadomości od fanów również coś zmienią, choć amerykańska część trasy kończy się już jutro… Amerykańscy fani mają więc niewiele czasu, żeby coś wskórać.

Materiał opublikowany przez Avril

Co się stanie, gdy wybierze się numer i wykona połączenie? Odzywa się poczta głosowa, a Avril przypomina, że najlepiej wysłać do niej smsa. Ważna informacja jest taka, że wiadomości można wysyłać jedynie z amerykańskich numerów. Jak sprawdzić, czy wiadomość została dostarczona? Po jej wysłaniu otrzymuje się automatyczną odpowiedź.

https://twitter.com/avril_snapchat/status/1182399162639368196?s=21

Podobne Posty