Dziś rozpoczęła się pierwsza przedsprzedaż biletów na marcowe koncerty Avril Lavigne w Europie, tzw. artist presale, o którym pisaliśmy informując o trasie, tu. Mimo iż trasa nadal nie została oficjalnie zapowiedziana przez Lavigne – informacja nie pojawiła się na jej profilach w mediach społecznościowych, nie został także rozesłany mailing z kodem umożliwiającym zakup biletów w przedsprzedaży, co wywołało mnóstwo zamieszania – ujawniono informacje na temat pakietów VIP dostępnych w ramach tejże trasy.

Najważniejsza informacja jest taka, że pakiety sprzedawane są oddzielnie, nie da się ich kupić razem z biletem na koncert. W skład pakietu VIP wchodzi plakat z autografem Avril, zestaw gadżetów (czapka, torba, breloczek, naklejki) oraz pamiątkowy bilet, a także pierwszeństwo wejścia do obiektu, w którym będzie odbywał się koncert. Ten ostatni przywilej nie dotyczy koncertów w Amsterdamie, Wiedniu, Brukseli i Londynie. Cena jednego pakietu, bez względu na zawartość, to 121,94 euro, a całość będzie można odebrać przed koncertem. Szczegóły są dostępne tutaj.

Poniżej publikujemy zdjęcie amerykańskiego zestawu VIP, który zawierał dokładnie te same przedmioty. Kupienie zestawu VIP nie upoważnia do spotkania z Avril – na trasie Head Above Water Tour nie można kupić spotkania z piosenkarką.

Ważne: płyta, koszulka i różowe „światełko” nie są częścią zestawu, autorka zdjęcia kupiła je dodatkowo.

Podobne Posty