Trzeci koncert w Londynie zapowiedziany!

Oficjalnie ogłoszono datę trzeciego koncertu Avril Lavigne w ramach trasy koncertowej Head Above Water Tour w Londynie. Kanadyjka zagra trzeci koncert w O2 Brixton Academy 6 kwietnia 2020 roku. Bilety na drugi koncert wyprzedały się w dwie i pół godziny, zaś w dniu startu ogólnej sprzedaży biletów na pierwszy koncert było 10 tysięcy prób ich zakupu!

Fani, m.in. na Twitterze proszą Avril o dodanie drugiego koncertu w Manchesterze, dokąd trasa ma zawitać 2 kwietnia. Bilety na ten koncert również wyprzedały się po kilku minutach już pierwszego dnia sprzedaży. Dodanie kolejnej daty nie jest jednak łatwe, ponieważ obiekt, w jakim zagra Avril jest zarezerwowany od 1 do 6 kwietnia włącznie, a więc jedyna możliwość to powrót tam dopiero 7 kwietnia. Lub zorganizowanie wydarzenia w innym, większym obiekcie.

Bilety na trzeci koncert w Londynie trafią do sprzedaży jutro, 25 października o godzinie 10:00 czasu polskiego. Pełną listę koncertów, obiektów w jakich się odbędą oraz aktualnych dat znajdziecie tutaj

Podobne Posty