W ostatnich tygodniach Avril Lavigne jest bardzo częstym gościem rozmaitych wydarzeń odbywających się w Hollywood. Od lat Kanadyjka tak często nie pojawiała się publicznie. Wczoraj, wspólnie z Mikem Hellerem z Talent Resources, swoją managerką, Billy Bushem i przyjaciółką Caryn była gościem wydarzenia charytatywnego organizowanego przez Operation Smile.

To międzynarodowa organizacja, która zbiera pieniądze na to, aby móc za darmo przeprowadzać operacje dla dzieci na całym świecie. Avril pojawiła się w hotelu Hilton, gdzie odbyło się coroczne Fight Night prowadzone przez Brooke Burke i Manny Pacquiao. Kanadyjka zapozowała na czerwonym dywanie, obejrzała walki i wspólnie z firmą InMode przekazała 10 tysięcy dolarów.

Tym razem Avril nie została zaproszona na wydarzenie jako przedstawicielka The Avril Lavigne Foundation, a osoba znana i rozpoznawalna, która nawiązała współpracę z firmą InMode, która z kolei współpracuje z Mikem Hellerem, mężczyzną przed laty odpowiedzialnym za sukcesy i międzynarodową obecność Abbey Dawn. W pierwszy dwóch latach od zdiagnozowano u Avril choroby Mike dbał o to, żeby co pewien czas Lavigne nawiązywała współprace reklamowane z różnymi firmami. Zdjęcia z 6 listopada są dostępne tu.

https://twitter.com/support4avril/status/1192362690653671424?s=21

Podobne Posty