Koncert w Paryżu przeniesiony do nowego obiektu. Sprzedaż biletów od nowa! [aktualizacja]

Pierwotnie najmniejszy koncert europejskiej części Head Above Water Tour miał się odbyć w Paryżu. Avril Lavigne miała zagrać malutki koncert dla niespełna 2000 fanów w L’Olympia. Bilety, dokładnie tak samo jak w przypadku ośmiu innych koncertów, wyprzedały się już pierwszego dnia ogólnej sprzedaży. W przypadku paryskiego koncertu w dwie minuty. Po ponad tygodniu poinformowano, że wydarzenie odbędzie się w nowej lokalizacji, jednak wówczas nie ujawniono w jakiej. Teraz informacje na ten temat podaje serwis LiveBooker, który jako pierwszy ujawnił, że w marcu 2020 roku Avril zagra w Europie.

Koncert w Paryżu odbędzie się 26 marca 2020 roku w Zenith De Paris, które może pomieścić 6800 osób. Bilety trafią do sprzedaży najprawdopodobniej w środę, a oficjalne ogłoszenie tej informacji ma nastąpić jutro.

Ponoć głównym problemem w przeniesieniu koncertu był fakt, że zarówno L’Olympia jak i Zenith to obiekty z częściami siedzącymi, jednak rozmieszczonymi inaczej względem siebie. Według niepotwierdzonych informacji osoby, które kupiły bilety na koncert w L’Olympia otrzymają zwrot pieniędzy i będą musiały kupić bilety ponownie. Nowe ceny biletów to kolejno: 58.50 €, 53.00 € i 50.80 €.

Informacje te nie są oficjalnie potwierdzone przez organizatora trasy. Do tej pory żaden z „powiększanych” koncertów nie był przenoszony z mniejszego obiektu z trybunami do większego obiektu z trybunami.

Ponieważ w ostatnich dniach dokonano naprawdę wielu zmian w harmonogramie trasy – zmieniono obiekty, w których będą odbywać się niektóre koncerty, dodano nowe daty, a nawet przełożono jeden koncert aż o 10 dni – gorąco zachęcamy do odwiedzania oficjalnej strony Avril lub naszej zakładki Koncerty, gdzie na bieżąco aktualizujemy informacje. (Nie)stety do marca jeszcze wiele w tej trasie może się zmienić, dlatego radzimy ostrożnie rezerwować loty czy noclegi.

AKTUALIZACJA: Powyższe informacje zostały potwierdzone przez Avril. Ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się 12 listopada o 10:00.

Podobne Posty