„Koncerty wyprzedały się w jakieś dwa dni. Dodajemy nowe!”. HollyWire rozmawia z Avril

Na czerwonym dywanie UNICEF Masquerade Ball w hotelu Kimpton La Peer Avril Lavigne porozmawiała z dziennikarzem HollyWire, tym samym, który przed rozpoczęciem trasy koncertowej Head Above Water Tour pojawił się na próbie. Artystka została zaproszona na przyjęcie jako założycielka The Avril Lavigne Foundation. W rozmowie poruszono temat Halloween, przyjęcia UNICEF i imprezy Halsey, koncertów w Stanach Zjednoczonych i wiosennej trasie po Europie. Wyraźnie zadowolona Avril chętnie odpowiadała na pytania.

„Trasa była jedną wielką zabawą! Było magicznie! Pamiętasz, jak byłeś na próbie, mówiłam, że nie koncertowałam od pięciu lat, koncerty były niesamowite,” powiedziała Avril dodając, że cieszyły ją twarze fanów śpiewających piosenki, a ona sama, wbrew swoim obawom, w ogóle się nie stresowała. „Obserwowanie reakcji ludzi było bardzo inspirujące. Teraz ruszamy do Europy i Azji. Bilety wyprzedały się w jakieś dwa dni, więc dodajemy kolejne daty, zmieniamy miejsca koncertów”.


„Wczoraj pracowałam i dostałam telefon od Halsey z pytaniem, czy przyjdę na przyjęcie halloweenowe. Byłoby świetnie, ale nie wiedziałam za kogo mam się przebrać. Blondie? Joan Jett? Zajrzałam do mojej szafy i padło na Madonnę. Zaśpiewałyśmy wspólnie z Halsey „Girlfriend”, przyłączyła się do mnie, było naprawdę super”, powiedziała Avril. Nagranie ze wspólnego występu piosenkarek można znaleźć tu.

Podobne Posty