W czwartek, 5 grudnia Avril Lavigne zagrała swój najprawdopodobniej ostatni koncert w 2019 roku i według aktualnych informacji ostatni przed marcem przyszłego roku, kiedy przyleci do Europy w ramach drugiej części Head Above Water Tour.

Koncert odbył się w San Francisco podczas zorganizowanego przez lokalną stację radiową mini festiwalu Alice in Winterland. Kanadyjka wystąpiła jako druga, grając przed 40 minut i patrząc na już dostępne informacje jej setlista nie odbiegała od tej zaprezentowanej w październiku podczas regularnej trasy po Stanach Zjednoczonych, została po prostu skrócona na potrzeby krótszego koncertu.

Zauważalne różnice były natomiast dwie – w trakcie wykonywania singla „I Fell In Love With The Devil” Lavigne nie grała na fortepianie, a w trakcie grania „My Happy Ending” użyła gitary z nowymi naklejkami, którą reklamowała na swoim profilu na Instagramie kilkanaście dni temu. Brak fortepianu na scenie wynikał z logistyki koncertu i utrudniłby przygotowanie sceny na następny koncert. Potwierdzona na ten moment setlista wygląda tak:

Intro + Head Above Water
My Happy Ending
Here’s To Never Growing Up
Complicated
Girlfriend
Sk8er Boi
Outro + I Fell In Love with the Devil
I’m with You

Podobne Posty