Billie Eilish o Avril odbierając nagrodę Apple Music

Billie Eilish wykorzystuje niemalże każdą możliwą okazję, żeby wspomnieć o Avril Lavigne i wpływie, jaki jej muzyka i obecność w branży miały na nią jako człowieka i artystkę. Niedawno najpopularniejsza nowa artystka mijającego roku odebrała nagrodę Apple Music i znów wspomniała o Kanadyjce.

„Avril reprezentuje punk. Myślę, że każdy powinien jej podziękować za to, co zrobiła dla ludzi w różnym wieku na całym świecie. Chociaż miałam zaledwie 4 lata, gdy większość jej twórczości była na topie, to ona udowodniła, że można być po prostu sobą”, powiedziała Eilish podczas wywiadu towarzyszącemu odebraniu nagrody i występowi w Cupertino w Kalifornii i odnosząc się do tego, jak w początkach kariery Avril wyglądała scena muzyczna i jakie role przypisywano wówczas wokalistkom. Tutaj można znaleźć inne tegoroczne wypowiedzi Eilish o Lavigne.

Niedawno o swojej wdzięczności do Avril wypowiedziała się także Charlotte Lawrance. „Nie byłabym tym kim jestem, gdyby nie ty,” powiedziała. Całą jej wypowiedź można znaleźć tu.

Podobne Posty