Head Above Water Tour poszerzone o Amerykę Południową?

Wraz z oficjalnym komunikatem dotyczącym koncertów Avril Lavigne w Europie pojawiła się informacja, że światowa trasa koncertowa Head Above Water Tour dotrze także do Azji. Od tamtej pory potwierdzono zaledwie sześć koncertów – cztery w Japonii, jeden w Chinach i jeden na Filipinach. Pojawiły się jednak plotki, że promując album „Head Above Water” Lavigne zagra także dla fanów w Ameryce Południowej!

Od kilku dni lokalne media, z niejasnych powodów, przypominają o koncertach Avril z 2011 roku, gdy zagrała m.in. w Rio de Janeiro. Fani od razu podchwycili temat pytając, czy te wspominki oznaczają, że udało się wynegocjować kilka przyszłorocznych koncertów Kanadyjki w Ameryce Południowej. Jeśli informacje okażą się prawdą, Head Above Water Tour ma szansę być trasą nawet większą od The Black Star Tour. Ostatni raz Avril zagrała w Ameryce Południowej w 2014 roku, promując płytę „Avril Lavigne” zagrała 5 koncertów w Brazylii i po jednym w Argentynie i Chile.

Mimo zbliżającego się końca roku wciąż nie podano do wiadomości publicznej dat wszystkich koncertów zaplanowanych na pierwszą połowę 2020 roku. Wiadomo, że podpisano już umowy na koncerty na Tajwanie i w Singapurze, a także w Tajlandii (koncert ma się odbyć w Bangkoku). Trasa po Azji rozpocznie się 9 maja koncertem w japońskim mieście Nagoya. Do regularnego koncertowania piosenkarka wróci w marcu, otwierając europejską trasę koncert w Zurychu.

Daty wszystkich do tej pory potwierdzonych koncertów (z datami dziennymi i nazwami obiektów, w jakich zagra Avril) można znaleźć tu.

Podobne Posty