Koncert na Filipinach wyprzedany choć nieogłoszony

Na początku grudnia poinformowano, że w maju 2020 roku trasa koncertowa Head Above Water Tour zawita na Filipiny. Avril Lavigne zagra w Araneta Coliseum w mieście Manila 20 maja. Dziś, dzień po starcie sprzedaży biletów, organizatorzy podali, że koncert został wyprzedany! To kolejny z koncertów przyszłorocznej trasy, na który biletów nie można było kupić już po kilkunastu godzinach od rozpoczęcia sprzedaży i jednocześnie jeden z wielu, które nie zostały oficjalnie ogłoszone przez Lavigne, a mimo to wyprzedane. O koncercie, przynajmniej na razie, próżno szukać informacji na oficjalnej stronie internetowej piosenkarki.

Fani już dopraszają się o drugą datę bądź przeniesienie koncertu do większego obiektu. Araneta Coliseum może pomieścić niespełna 10 tysięcy osób. Będzie to drugi największy koncert Avril w Azji. Największy ma się odbyć w Osace, gdzie Avril zagra (jeśli wyprzeda wszystkie dostępne bilety) dla blisko 16 tysięcy fanów.

Co ciekawe, zarówno w Czechach jak i w Austrii Lavigne mogłaby teoretycznie zagrać dla około 15 tysięcy fanów. W praktyce jednak do sprzedaży nie trafiły bilety na wszystkie miejsca w obiekcie, więc koncert w Osace ma szansę być tym największym z całej światowej trasy.

Daty wszystkich do tej pory potwierdzonych koncertów (z datami dziennymi i nazwami obiektów, w jakich zagra Avril) można znaleźć tu.

Podobne Posty