Ponad milionowy przychód z 7 koncertów! Nowe dane z amerykańskiej trasy

Organizator amerykańskiej części trasy koncertowej Head Above Water Tour ujawnił informacje na temat wyników sprzedaży trzech kolejnych koncertów. Najnowsze dane, po raz pierwszy, pokazują, jakie koncerty zostały rzeczywiście w pełni wyprzedane. Choć w praktyce sztab Avril utrzymywał, że niemalże cała amerykańska trasa była wyprzedana – takie komunikaty podawano najczęściej w dzień koncertu lub kilka dni przed nim – w rzeczywistości tak nie było.

Dzięki informacjom podanym przez Live Nation wiadomo, że Avril Lavigne udało się wyprzedać bilety na koncert w Nowym Jorku i Detroit. Prawie udało się to także w Seattle, gdzie odnotowano sprzedaż na poziomie 97%.

Na koncert w Nowym Jorku sprzedano 3306 biletów, co dało przychód brutto w wysokości 191,916 dolarów, na ten w Detroit 4108 biletów i osiągnięto przychód brutto 183,996 dolarów, zaś w Seattle udało się sprzedać 2736 biletów i wygenerować 174,508 dolarów przychodu brutto. Przypominamy, że występem w Seattle rozpoczynała się amerykańska część trasy.

Do tej pory Live Nation podało informacje o wynikach sprzedaży 7 z 15 koncertów. Tylko na te siedem koncertów sprzedano łącznie 24,139 biletów, z czego średnio na jeden koncert 3448. Siedem z piętnastu koncertów dało 1,382,872 dolary przychodu brutto.

Informacje o wynikach sprzedaży czterech innych koncertów publikowaliśmy tutaj.

Podobne Posty