Wybierasz się na koncert Avril? Kup specjalną koszulkę!

Zainspirowani informacjami, że tak wielu z Was, fanów Avril Lavigne z Polski wybiera się na europejskie koncerty Head Above Water Tour przygotowaliśmy wspólnie z Agatą Tajchman projekty wyjątkowych koszulek i gadżetów Poland Loves Avril Lavigne.

O co chodzi? O pokazanie Avril oraz jej teamowi, że wśród uczestników europejskich koncertów są (i to naprawdę liczni) fani z Polski. Po co? Aby zostać zauważonym, zapisać się w pamięci, zostać uwiecznionym na pamiątkowych zdjęciach z koncertów i filmach. Wiemy, że będziecie polować na pierwsze rzędy. Trzeba to wykorzystać!

Dodatkowo ułatwi to odnalezienie się w tłumie fanów z różnych krajów, przybicie piątki czy spędzenie wspólnie czasu przed koncertami. A jeśli nie wybieracie się na koncerty, przygotowane przez nas produkty mogą być miłym gadżetem, koszulką do noszenia na dowolne okazje.

Do sprzedaży trafiło 10 wzorów koszulek męskich, 10 wzorów koszulek damskich, 5 wzorów bluz oraz 6 wzorów toreb. Zakupów można dokonywać poprzez nasz sklep Avril-TakeIt. Sklep jest także podlinkowany w menu, u góry.

Osoby, które już dokonały zamówień i otrzymały swoje koszulki zgodnie potwierdzają, że produkty są wysokiej jakości, świetnie wykonane i dotarły błyskawicznie. Swoimi opiniami podzieliły się w Fan Clubie.

Realizacją zamówień zajmuje się Cupsell. Dla zamówień powyżej 99zł obowiązuje darmowa wysyłka! Koszulki będą dostępne w sprzedaży do kwietnia 2020 roku.

Podobne Posty