Koncert w Zurychu odbędzie się w drugiej części trasy? [aktualizacja]

Najświeższe informacje na temat oficjalnie już odwołanego koncertu Avril Lavigne w Zurychu w Szwajcarii sugerują, że koncert może się odbyć podczas dalszej części trasy koncertowej. Co oznaczałoby, że przynajmniej na ten moment management nie bierze pod uwagę odwołania większej liczby koncertów.

„Organizator próbuje ustalić nową datę koncertu. Do 15 marca nie będziemy mieli żadnych nowych informacji. Na razie nie można się ubiegać o zwrot pieniędzy za zakupione bilety”, czytamy na stronie internetowej Samaung Hall, w której miał się odbyć koncert. Jeśli uda się zorganizować koncert innego dnia, bilety będą ważne.

Przypominamy, że do 15 marca obowiązuje w Szwajcarii zakaz organizowania imprez masowych. Komunikat Samsung Hall sugeruje, że jeśli od 16 marca zakaz przestanie obowiązywać, koncert może odbyć się jeszcze podczas zaplanowanej na marzec i kwiecień trasy koncertowej.

O odwołaniu koncertu pisaliśmy tutaj.

AKTUALIZACJA: Koncert został oficjalnie odwołany. Nie udało się przełożyć go na inny termin – taką wiadomość podała Avril za pośrednictwem mediów społecznościowych. „Nie mam na to wpływu. Nie uda się zorganizować go w trakcie tej trasy. Bardzo cieszyłam się na ten koncert i jestem zawiedziona, że koncert nie może się odbyć. Mam nadzieję, że niebawem wrócę do Szwajcarii”, czytamy. Można już ubiegać się o zwrot pieniędzy za zakupiony bilet na koncert.

Podobne Posty