Avril ćwiczy do europejskiej trasy

Pomimo przeróżnych medialnych doniesień o coraz większej liczbie zachorowań do koronawirusa w Europie, dziesiątkach odwołanych lotów i mnożących się pytaniach fanów Avril, piosenkarka zdaje się mimo wszystko planować przylot do Europy. Właśnie zamieściła krótkie nagrania pokazujące, że wspólnie z zespołem przygotowuje się do trasy.

Ta rusza 15 marca koncertem w Mediolanie, we Włoszech. Na dwóch nagraniach można zobaczyć setliste, na której znajduje się siedemnaście pozycji – niekoniecznie utworów, bo mogą być tam zaznaczone również przerwy na intra.

Setlisty z koncertów w ramach amerykańskiej części Head Above Water Tour są dostępne w opisie każdego z występów, a taki można znaleźć tutaj – u dołu. Przypominamy, że do kwietnia w sprzedaży są dostępne przygotowane przez nas koszulki i gadżety z akcji Poland Loves Avril Lavigne, które stworzyliśmy z myślą o europejskiej trasie, aby licznie obecni na różnych koncertach fani z Polski mogli zaznaczyć swoją obecność. Koszulki można kupić tutaj.

Podobne Posty