Trzy kolejne koncerty europejskiej części światowej trasy koncertowej Head Above Water Tour zostały właśnie oficjalnie odwołane! Avril Lavigne opublikowała krótki komunikat, w którym wyjaśniła, że odwołanie jest spowodowane rządowymi zakazami organizowania imprez masowych z powodu koronawirusa. Wiadomo już zatem, że artystka nie zagra w Mediolnie – 15 i 16 marca – oraz w Paryżu – 26 marca.

Co najważniejsze, Lavigne ogłosiła, że koncerty nie zostaną przełożone na inny termin, a organizatorzy będą zwracali pieniądze za zakupione bilety. „Staraliśmy się przełożyć koncerty, ale przedłużający się zakaz w tym momencie nie daje nam tej możliwości”, czytamy. „Przykro mi, ale podczas tej trasy nie będę mogła zagrać dla moich włoskich i francuskich fanów. Bardzo mi przykro z tego powodu. Życzę Wam zdrowia i bądźcie bezpieczni”. Francuski Minister Zdrowia przedłużył zakaz imprez masowych od 5000 uczestników wzwyż do 31 maja.

W komunikacie nie ma jednak zdania na temat odwołania innych koncertów. W tym momencie Head Above Water Tour zaczyna się 18 marca koncertem w Brukseli. Lavigne zagra w Europie 12 koncertów. Wszystkie można znaleźć tu.

Podobne Posty