Avril wyda nową wersję Warrior na cele charytatywne?

Gdy kilka dni temu Avril Lavigne opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z informacją, że ponownie nagrywa nagrane już wcześniej partie wokalne niewielu fanów poczuło podekscytowanie. Przez lata piosenkarka przyzwyczaiła nas, że nie wydaje nowych utworów czy płyt tak szybko i tak często, jak mogłaby to robić patrząc na publikowane przez nią zdjęcia ze studia. W dodatku tysiące fanów wciąż wyczekują informacji o przyszłości europejskiej części trasy koncertowej Head Above Water Tour. Dziś pojawiła się jednak plotka, że Lavigne ma w planach wydanie nowej wersji piosenki Warrior!

Nowa wersja utworu miałaby nosić tytuł We are Warriors i być nieco zmienioną wersją piosenki wydanej na płycie Head Above Water. Zmian dokonano na poziomie tekstu oraz produkcji, tak aby kompozycja miała szerszy wydźwięk i nie dotyczyła samej Avril.

Dochód ze sprzedaży ma trafić do Fundacji, która przekazałaby środki na walkę z koronawirusem.

Informacja na ten temat trafiła na kilka profili internetowych, które specjalizują się w publikowaniu informacji o nowych utworach i płytach zanim pojawią się oficjalne komunikaty prasowe. Pierwszy z wpisów pojawił się tu. Premiera ma się odbyć jeszcze w tym miesiącu.

Podobne Posty