Basista Avril: nie wiem nic o przełożeniu koncertów. Może w 2021?

Basista Avril, Matt Reilly to jeden z najbardziej aktywnych muzyków koncertowego zespołu Avril Lavigne w sieci. Muzyk często odpowiada na pytania fanów oraz organizuje livy na Instagramie. Podczas jednego z nich został zapytany o przekładane koncerty w ramach europejskiej części trasy koncertowej Head Above Water Tour. Przypominamy, że w przypadku większości koncertów cały czas widnieje komunikat organizatorów, że są one przełożone, a nie odwołane.

Już w połowie marca, o czym pisaliśmy tutaj, Matt wypowiedział się na ten temat. Wówczas wyjaśnił, że liczne zakazy w krajach Europy blokują organizacje koncertów. Teraz dodał, że nie ma żadnych informacji na temat prób przełożenia koncertów. „Nic nie wiem o tym, żeby próbowano przełożyć trasę. Patrząc na to, co robią inni artyści może byłoby to możliwe dopiero w 2021?”, powiedział.

O tym, że Avril miałaby ruszyć w trasę najwcześniej w 2021 informowali swego czasu organizatorzy koncertów w Azji. Kanadyjka miałaby zagrać w Japonii między styczniem a lutym 2021 roku – pisaliśmy o tym tu.

Przypominamy, że według planu dziś Avril miała zagrać ostatni koncert w Europie, jednocześnie trzeci wyprzedany w Londynie.

Podobne Posty