eNews rozmawia z Avril o nowej płycie, trasie koncertowej i książce kucharskiej

W nocy z wtorku na środę Avril Lavigne była gościem internetowego mini show eNews, Happy Hour. Piosenkarka połączyła się z dziennikarzem stacji na Instagramie i odpowiedziała na kilka pytań. Niestety problemy techniczne często uniemożliwiały im rozmowę, ale mimo to padły odpowiedzi na kilka ciekawych pytań.

Avril znów miała okazję odnieść się do odwołanej europejskiej i azjatyckiej części światowej trasy koncertowej Head Above Water Tour, tym razem w kontekście Australii. „Chciałabym wrócić do Australii, nie wiem kiedy się to stanie. Wszystkie koncerty w Europie i Azji zostały odwołane, ale nie mogę się doczekać powrotu w trasę,” powiedziała w odpowiedzi na pytanie o koncerty w Australii.

A co z kolejną płytą czy Avril komponuje, a może rozważa wydanie albumu z największymi przebojami? „Przez pierwsze dwa tygodnie kwarantanny nie komponowałam, sprzątałam i gotowałam, ale przez kolejne tak, pisałam, pracowałam w studiu,” odpowiedziała. W ostatnich wywiadach Kanadyjka sugeruje, że to co tworzy niekoniecznie trafi na siódmy studyjny album oraz że utrzymane jest w klimacie country. Przypominamy, że już promując album Head Above Water Avril oznajmiła, że jej kolejny album będzie weselszy, z szybszymi kompozycjami.

„Chciałabym wydać album z największymi przebojami, próbowałam zrobić to już wcześniej, ale wszystko zależy od wytwórni i ich zdania. Byłoby świetnie zrobić to w lecie 2022, gdy minie dwadzieścia lat od wydania mojej debiutanckiej płyty,” dodała.

Piosenkarka została także zapytana o książkę kucharską, coś o czym wspomina ostatnio często, zachęcana pytaniami fanów po tym, jak zaczęła nagrywać na Instagram Stories przygotowywane przez siebie posiłki. Powiedziała, że chciałaby taką stworzyć i jeśli to zrobi byłaby to kombinacja zdrowego jedzenia z grzesznymi posiłkami pomiędzy. W dalszej części rozmowy poruszono temat singla „We are Warriors”, czy jazdy na deskorolce. Fragment zapisano i można go obejrzeć poniżej.

Całość jest natomiast dostępna tutaj. Można tam zobaczyć Avril grająca w grę z Petem w tle, prowadzącego pijącego podgrzewany napój czy usłyszeć, jak Avril bawiła się na urodzinach Billie Eilish i jak się poznały.

Podobne Posty