Nowe daty przełożonych koncertów poznamy w przyszłym tygodniu – Instagram Live z Avril

To chyba najważniejsza wiadomość, jaką Avril Lavigne mogła podać podczas 30-minutowego wirtualnego spotkania z fanami na Instagramie. Pomiędzy występami z singlami „We are Warriors” i „Head Above Water” piosenkarka oznajmiła, odpowiadając na pytania fanów, że w przyszłym tygodniu zostaną oficjalne podane nowe daty europejskiej trasy koncertowej!

„W tym momencie mamy przełożone koncerty, na początek przyszłego roku. Ogłosimy to w przyszłym tygodniu”, powiedziała, po chwili dochodząc do wniosku, że chyba już i tak zdradziła zbyt wiele. O tym, że trasa miałaby zostać przełożona na początek 2021 roku zabiegali organizatorzy koncertów w Japonii, o czym pisaliśmy tu.

W dalszej części live’a Avril opowiedziała m.in. o tym, jak spędza kwarantannę i dowiedziała się, jak działa Instagram Live obiecując, że w niedalekiej przyszłości zorganizuje kolejne takie spotkania. Mnóstwo pytań, także od jej przyjaciela Mike’a Hellera dotyczyło gotowania. „Dużo gotuję, jesteśmy tutaj we trójkę, ja, Lauren i Pete, które gra dla Was na fortepianie. Gotuję po tezy posiłki dziennie, co stało się dość uciążliwe, że zaczęłam gotować raz dziennie, żeby robić to rzadziej. Ćwiczę, oglądamy serial, komponuję, dostałam też od Fendera gitarę basową, bo chciałabym się nauczyć na niej grać”, powiedziała. Cały live’a można obejrzeć tutaj:

Oczywiście nie zabrakło także informacji o singlu „We are Warriors”. Lavigne powtórzyła, dlaczego nagrała go ponownie, wspomniała o współpracy The Avril Lavigne Foundation z Project Hope oraz zaprosiła na stronę Charity Stars, która organizuje zbiorę na rzecz pracowników szpitali.

Podobne Posty