Avril Lavigne opublikowała nową wersję piosenki „Warrior”. Utwór został nieco zmieniony – delikatnie zmienił się tekst piosenki oraz jej produkcja. Partie skrzypiec, jakie można usłyszeć w utworze nagrała Lindsey Stirling, jedna z najpopularniejszych skrzypaczek mainstreamowych.

Nowa wersja nosi tytuł „We are Warriors” i została wydana, aby wesprzeć Project Hope, który działa na rzecz lekarzy i pracowników szpitali w walce z pandemią koronawirusa. Piosenkarka wykonanego na żywo na Instagramie o 2:00 z piątku na sobotę.

„Odkąd świat wywrócił się do góry nogami obserwowałam zwykłych ludzi zakładających zbroje i stających się wojownikami. Proste czynności takie jak dostarczanie poczty, stało się heroicznym wysiłkiem,” napisała Avril. „Przez noc każdego poproszono, aby walczył. Przez noc wszyscy stali się wojownikami”.

„Chciałam się zaangażować, stać się tego częścią, więc weszłam do studia i chcę zadedykować ten utwór Wam wszystkim. Nagrałam nową wersję Warrior, która opisuje obecną sytuację i wspaniałe, heroiczne rzeczy, jakie robicie”.

Podobne Posty