Poznaliśmy okładkę najnowszego singla Avril Lavigne, który według informacji sprzed kilku dni jest nową wersją piosenki „Warrior” wydanej na albumie „Head Above Water”. Autorką fotografii, która znajduje się na okładce jest Ashley Osborn. Samo zdjęcie powstało najprawdopodobniej dwa lata temu, w maju 2018, gdy piosenkarka odbyła krótką sesje zdjęciową na terenie własnej posiadłości. Właśnie z tej sesji pochodzi zdjęcie wykorzystane przez nas w nagłówku strony.

Dostępny jest już także, choć nie został jeszcze udostępniony przez Avril, link pozwalający zapisać singiel „We Are Warriors” w bibliotece popularnych serwisów muzycznych. W dniu premiery, po zapisaniu, kompozycja od razu pojawi się w naszych zbiorach. Dzienna data premiery utworu nie jest jeszcze znana. Więcej na temat utworu pisaliśmy tu.

AKTUALIZACJA: Za pośrednictwem mediów społecznościowych Avril potwierdziła, że singiel jest nową aranżacją piosenki „Warrior”. Ukaże się w piątek, 24 kwietnia. Tego samego dnia Avril zorganizuje live stream w trakcie którego wykona singiel po raz pierwszy na żywo.

„Odkąd świat wywrócił się do góry nogami obserwowałam zwykłych ludzi zakładających zbroje i stających się wojownikami. Proste czynności takie jak dostarczanie poczty, stało się heroicznym wysiłkiem,” napisała Avril. „Przez noc każdego poproszono, aby walczył. Przez noc wszyscy stali się wojownikami”, czytamy w wiadomości zdania, które być może są fragmentami zmienionego tekstu piosenki.

„Chciałam się zaangażować, stać się tego częścią, więc weszłam do studia i chcę zadedykować ten utwór Wam wszystkim. Nagrałam nową wersję Warrior, która opisuje obecną sytuację i wspaniałe, heroiczne rzeczy, jakie robicie”.

Dochód ze sprzedaży piosenki trafi na konto Project Hope, organizacji zajmującej się wspieraniem lekarzy i pracowników ochrony zdrowia na całym świecie.

Podobne Posty