W niedziele ukaże się nowy utwór z gościnnym udziałem Avril!

Jak pisaliśmy tutaj, Avril Lavigne dołączyła do line-upu kanadyjskiego wydarzenia charytatywnego Stronger Together, które odbędzie się w niedzielę, 26 kwietnia. Do tej pory jej rola nie była do końca jasna, ponieważ trwające zaledwie 90 minut wydarzenia obfituje w tak dużą liczbę gości (od muzyków po osoby znane z mediów), że trudno było sobie wyobrazić, aby każdy z nich zagrał mini koncert. Dzięki wywiadowi udzielonemu eTalk wiadomo już, że Avril będzie można usłyszeć w specjalnym utworze, jaki nagrano z myślą o wydarzeniu.

”Wzięłam udział w nagraniu bardzo inspirującego utworu, który jest częścią tego projektu, ale… to jest tajemnica, więc nie wiem, czy mogę o tym mówić?,” wyjawiła odpowiadając na pytanie dziennikarza o powód udziału w Stronger Together. Oprócz Avril w utworze usłyszymy m.in. Celine Dion, Michaela Buble, Shanię Twain, Bryana Adamsa czy Alessię Carę. Łącznie jest to 24 artystów. Oficjalne oświadczenie prasowe na temat wydarzenia podaje, że nagrali oni „klasyk”, który po występie ukaże się oficjalnie, aby zebrać więcej pieniędzy dla banków żywności.

W trakcie rozmowy Avril opowiedziała również o swoim solowym singlu, „We are Warriors”, historii powstania „Warrior” oraz przybliżyła widzom cel wydania utworu. „Zastanawiałam się, co mogę robić, żeby okazać wdzięczność tym wszystkim ludziom, którzy narażają swoje życie. Ponowne nagranie tego utworu, stworzenie z niego piosenki nie o mojej walce, a o naszej nadało mu nowe znaczenia”.

Piosenkarkę zapytano również o plany na przyszłość, o to co chciałaby zrobić, gdy skończy się pandemia. „Chciałabym wybrać się nad wodę, spędzić trochę czasu na łodzi. Rzadko jeżdżę na wakacje,” przyznała. Rozmowę można obejrzeć poniżej.

Podobne Posty