Avril wystąpi podczas Feed The Front Line

Wygląda na to, że obecna sytuacja społeczna stała się niezwykle przyjazna Avril Lavigne i występom z singlem „We are Warriors”. Nazwisko Kanadyjki pojawiło się w line-upie kolejnego wirtualnego koncertu. Tym razem, 20 maja, Avril zaśpiewa podczas wydarzenia „Feed The Front Line” współorganizowanego przez Country Music Television (CMT).

Wśród artystów, którzy zgodzili się wystąpić są gwiazdy muzyki country, m.in. Tim McGrew, Brad Paisley, Faith Hill, Billy Ray Cyrus czy Kenny Chesney. Koncert będzie podzielony na trzy części – poranny, popołudniowy i wieczorny – i będzie transmitowany na żywo na Facebooku CMT oraz ich kanale na YouTube. Na razie nie wiadomo, w której części wystąpi Lavigne.

Już teraz można wesprzeć zbiórkę pieniędzy dla pracowników ochrony zdrowia i osób prywatnych, które w tym trudnym czasie potrzebują żywności.

AKTUALIZACJA: Występ Avril zostanie pokazany w drugiej części wydarzenia, bloku popołudniowym, który zaczyna się o godzinie 20:00 polskiego czasu. Występ będzie można zobaczyć na kanale poniżej.

Podobne Posty