„Przekładamy trasę na początek 2021, zobaczymy co z tego wyjdzie” – Avril

W ostatnim czasie Avril Lavigne udziela bardzo wielu wywiadów, w których opowiada o singlu „We are Warriors”, swoich sposobach na spędzanie czasu w domu podczas społecznej kwarantanny oraz odwołanych koncertach w Europie i Azji. Właśnie te tematy, a także kilka innych, poruszyła w rozmowie z kanadyjskim BT Calgary.

„Jeśli chodzi o odwołane koncerty to tak, to był zawód, ale przekładamy je na 2021. Europę i Azję. Zobaczymy, co z tego wyjdzie,” powiedziała nawiazując do wcześniejszej części rozmowy, w której mówiono o konieczności izolowania się od innych osób i zachowywania szczególnej ostrożności.

Zaczęłam prace nad moją książką z przepisami. Zapytaj fanów, od lat powtarzam, że chcę to zrobić. Teraz nareszcie mam czas! Chcę, żeby były w niej przepisy, które robię od lat. Znajomi z okolic LA wpadają do mnie na różne przysmaki. Napewno będzie mi zależało na tym, żeby były tam przepisy na zdrowe potrawy, ale postaram się zachować równowagę,” powiedziała. „Uwielbiam gotować i bardzo się cieszę, że mogę to teraz robić”. Całą rozmowę, w której rozmawiano o kulisach powstania nowej wersji „We are Warriors” i obowiązkach domowych można obejrzeć poniżej.

Podobne Posty