Won’t Let You Go rzeczywiście zostanie wydane? Tak sugeruje BMG

W połowie maja informowaliśmy, tutaj, że archiwalny utwór Avril Lavigne być może zostanie oficjalnie wydany. Mowa o piosence „Won’t Let You Go”, nagranej w 2006 roku, do której prawa nabyła obecna wytwórnia płytowa Lavigne, BMG Records. Okazuje się jednak, że piosenka ma zostać wydana, ale nie bezpośrednio przez Avril!

W maju kontrakt wydawniczy z BMG Records podpisała Diane Warren, współautorka piosenki „Won’t Let Me Go”. W oświadczeniu prasowym, które wydano, aby poinformować świat o nowej współpracy BMG Records napisano, że wytwórnia zamierza wydać album z piosenkami Warren wykonywanymi przez znanych muzyków.

„Na mocy podpisanej umowy BMG staje się administratorem całego katalogu Warren. Wyda album zawierający nowy materiał, nagrany i wykonywany przez światowe gwiazdy”, napisano. Piosenka „Won’t Let You Go” nowa nie jest, ale oficjalnie nigdy nie została wydana, a więc najprawdopodobniej właśnie na tym wydawnictwie będzie ją można znaleźć. Data premiery albumu nie została jeszcze ujawniona.

Podobne Posty