Billie Eilish zachwyca się jednym z pierwszych singli Avril

O tym, że Avril Lavigne jest jedną z muzycznych idolek Billie Eilish pisaliśmy wielokrotnie. Młoda artystka bardzo często wyraża swoje uwielbienie wobec twórczości Avril i chętnie nazywa ją jedną z tych osób, które sprawiły, że muzyka zaczęła odgrywać ważną rolę w jej życiu. Kilka dni temu, w trakcie audycji w Apple Music Billie wymieniła kilkanaście utworów, różnych artystów, które uważa za najważniejsze w życiu. Nie mogło zabraknąć singla Lavigne.

„To jedna z moich ulubionych piosenek Avril, obok „Complicated”, „I’m With You”, „Sk8er Boi”, „Girlfriend” czy „Keep Holding On”,” powiedziała o singlu „Losing Grip” z albumu „Let Go”, który był ostatnim singlem promujących debiutancki album Avril.

„Ten utwór wrócił do mojego życia w 2018 roku. Kiedyś mieliśmy w zwyczaju szaleć do tej piosenki, krzyczeliśmy słowa w samochodzie. Boże, ten utwór!”, zachwycała się Billie. „Refren jest fantastyczny, i ten klimat… O Boże. Nigdy wcześniej nie słyszałam takiego brzmienia. Nie ma drugiej takiej piosenki, nie ma. Mówię Wam, ten utwór się nie starzeje. Gdy dwa lata temu spotkałam się ze znajomymi znów wykrzykiwaliśmy tekst. Za każdym razem, gdy słyszę pierwsze dźwięki wiem, że zaraz się zacznie”.

Podobne Posty